Centrum Obsługi Studiów

Centrum Obsługi Studiów

BIURA OBSŁUGI STUDENTÓW

DLA KIERUNKÓW:
Biotechnologia

Biotechnology
Gospodarka obiegu zamkniętego
Circular economy
Inżynieria środowiska
Environmental engineering
Energetyka
Power engineering
Inżynieria bezpieczeństwa
Mechanika i budowa maszyn
Modelowanie komputerowe
Ochrona środowiska
Lingwistyka stosowana
Pedagogika
Pedagogika wczesnoszkolna
Fizyka techniczna

DLA KIERUNKÓW:
Automatyka i informatyka przemysłowa
Gospodarka surowcami mineralnymi
Górnictwo i geologia
Mining and geology
Inżynieria bezpieczeństwa
Electrical engineering
Elektrotechnika
Informatyka
Energetyka
Mechatronika

DLA KIERUNKÓW:
Architektura
Architecture
Architektura wnętrz

DLA KIERUNKÓW:
Automatyka i robotyka
Automatic control and robotics, electronic and telecommunication, informatics
Biotechnologia
Elektronika i telekomunikacja
Informatics
Informatyka
Teleinformatyka

DLA KIERUNKÓW:
Budownictwo
Civil engineering
Budownictwo podziemne

DLA KIERUNKÓW:
Biotechnologia
Chemia
Inżynieria procesowa i aparatura przemysłowa
Technologia chemiczna
Industrial and engineering chemistry

DLA KIERUNKÓW:
Informatyka
Matematyka
Mathematics

DLA KIERUNKÓW:
Automatyka i robotyka
Inżynieria materiałowa
Mechanika i budowa maszyn
Mechanical engineering
Mechanika i budowa maszyn (studia dualne)
Mechatronika
Nanotechnologia
Zarządzanie i inżynieria produkcji

DLA KIERUNKÓW:
Informatyka przemysłowa (profil praktyczny i ogólnoakademicki)
Inżynieria materiałowa
Technologie metali
Zarządzanie i inżynieria produkcji
Inżynieria produkcji
Transport
Transport (in english)
Transport kolejowy

DLA KIERUNKÓW:
Analityka biznesowa
Logistyka
Socjologia
Zarządzanie
Zarządzanie i inżynieria produkcji
Management and production engineering
Zarządzanie projektami
Inżynieria biomedyczna
Biomedical engineering

INFORMACJE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas elementum non mauris quis rutrum. Ut luctus est non neque pellentesque tempus. Phasellus interdum erat risus, a accumsan augue vehicula sed. Cras ut rhoncus risus. Aliquam hendrerit eros enim. Morbi rutrum consequat tellus. Donec aliquet congue sem sit amet finibus. Vivamus sit amet mauris vitae velit vestibulum consectetur.

Sed finibus, diam non mollis maximus, eros lacus ullamcorper urna, sed facilisis est erat id dolor. Suspendisse laoreet nibh eu libero imperdiet condimentum. Suspendisse enim sem, egestas in ex a, convallis lobortis magna. Donec suscipit ac ligula vel venenatis. Pellentesque et eleifend magna, eget scelerisque diam. Nullam fringilla leo nec vehicula auctor. Quisque arcu enim, malesuada nec semper at, pellentesque in velit. Aliquam erat volutpat. Integer sagittis pharetra ante a fringilla. Proin consectetur metus a efficitur finibus. Aenean in lacus elementum, commodo risus eu, feugiat enim. Ut tristique facilisis tortor ac gravida. Aliquam vel molestie sem. In tempus odio ante, quis dignissim mi venenatis vitae. Pellentesque a suscipit risus, a scelerisque urna.

PRACOWNICY

mgr Grażyna Maszniew – Kierownik Centrum Obsługi Studiów
e-mail: Grazyna.Maszniew@polsl.pl
tel. 32 237 10 79
pokój: 279

mgr Bogumiła Patejuk – specjalista administracyjny (koordynator ds. obciążeń dydaktycznych)
e-mail: Bogumila.Patejuk@polsl.pl
tel. 32 237 21 30
pokój: 285

mgr Mateusz Butowski – specjalista administracyjny
e-mail: Mateusz.Butowski@polsl.pl
tel. 32 237 19 87
pokój: 280

mgr Maciej Kaczmarczyk – specjalista administracyjny
e-mail: Maciej.Kaczmarczyk@polsl.pl
tel. 32 237 11 90
pokój: 278

mgr Justyna Łuksza – specjalista administracyjny
e-mail: Justyna.Luksza@polsl.pl
tel. 32 237 23 62
pokój: 280

mgr Anna Pietreczek – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Pietreczek@polsl.pl
tel. 32 237 17 58
pokój: 278

mgr inż. Iwona Rusinowska – specjalista administracyjny
e-mail: Iwona.Rusinowska@polsl.pl
tel. 32 237 17 58
pokój: 278a

mgr Anna Rymarowicz – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Rymarowicz@polsl.pl
tel. 32 237 23 62
pokój: 280

mgr Ewa Siegel – specjalista administracyjny
e-mail: Ewa.Siegel@polsl.pl
tel. 32 400 30 92
pokój: 307

mgr Anna Stępień – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Stepien@polsl.pl
tel. 32 237 17 58
pokój: 278

mgr inż. Katarzyna Szaszkowska – specjalista administracyjny
e-mail: Katarzyna.Szaszkowska@polsl.pl
tel. 32 237 19 87
pokój: 280

mgr Sandra Beck – specjalista administracyjny
e-mail: Sandra.Beck@polsl.pl
tel. (+48) 32 237 16 90
pokój: 282

mgr Katarzyna Dydo – specjalista administracyjny
e-mail: Katarzyna.Dydo@polsl.pl
tel. (+48) 32 237 16 90
pokój: 282

mgr Sabina Gorczyca-Kamaj – specjalista administracyjny
e-mail: Sabina.Gorczyca-Kamaj@polsl.pl
tel. (+48) 32 237 16 90
pokój: 282

lic. Karolina Krzyżankiewicz – samodzielny referent administracyjny
e-mail: Karolina.Krzyzankiewicz@polsl.pl
tel. 32 237 23 50
pokój: 283

Halina Naglik – samodzielny referent administracyjny
e-mail: Halina.Naglik@polsl.pl
tel. 32 237 23 50
pokój: 283

mgr Anna Nogieć – samodzielny referent administracyjny
e-mail: Anna.Nogiec@polsl.pl
tel. 32 237 23 50
pokój: 283

mgr inż. Anna Jenda – samodzielny referent administracyjny
e-mail: Anna.Jenda@polsl.pl
tel. 32 277 73 10
Zabrze

mgr Bogumiła Kowalska – starszy specjalista administracyjny
e-mail: Bogumila.Kowalska@polsl.pl
tel. 32 603 44 88
Katowice

mgr Agnieszka Langer – specjalista administracyjny
e-mail: Agnieszka.Langer@polsl.pl
tel. 32 237 14 63
pokój: 307

mgr inż. Martyna Prokwite – specjalista administracyjny
e-mail: Martyna.Prokwite@polsl.pl
tel. 32 237 11 56
pokój: 307

lic. Anna Rogalska – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Rogalska@polsl.pl
tel. 32 237 14 63
pokój: 307

Anna Szeliga – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Szeliga@polsl.pl
tel. 32 237 14 63
pokój: 307

mgr Karolina Woźniak – specjalista administracyjny
e-mail: Karolina.Wozniak@polsl.pl
tel. 32 237 11 56
pokój: 307

Font Resize
Contrast