Złoty Indeks – Laureaci

Komunikaty

KOMUNIKAT

Komitetu Głównego Konkursu „O złoty indeks Politechniki Śląskiej”
z dnia 20 kwietnia 2020 roku

w związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego Komitet Główny Konkursu “O złoty indeks Politechniki Śląskiej” uprzejmie informuje, że zaświadczenia o uzyskaniu tytułu laureata zostały przesłane drogą pocztową na adres placówki szkolnej laureata.


LAUREACI

W edycji 2019/2020 Konkursu „O złoty indeks Politechniki Śląskiej” w dziedzinie CHEMII

Tytuł laureata I stopnia uzyskali:

    • Miłosz BAŁUCH
    • Mikołaj HARAZIN
    • Patryk KAŹMIERCZAK
    • Michał KRZYŻOK
    • Kacper PAJĄK
    • Ryszard SIEDLECKI
    • Nikodem ŚWIDERSKI

W edycji 2019/2020 Konkursu „O złoty indeks Politechniki Śląskiej” w dziedzinie FIZYKI

Tytuł laureata I stopnia uzyskali:

      • Paweł GOLLA
      • Albert KOCZY
      • Mateusz ŁOPACIŃSKI
      • Mikołaj MAJCHROWSKI
      • Bartosz NIEWELT
      • Paweł PIETRZYK
      • Wojciech PTAŚ
      • Aleksandra SZCZUPAK
      • Michał TROJANOWSKI
      • Adrian ZARĘBA

Tytuł laureata II stopnia uzyskali:

      • Krzysztof BIZOŃ
      • Bartłomiej BŁACHUT
      • Maciej BOLESTA
      • Adam PIĄTEK
      • Szymon ŚLIWIŃSKI
      • Wojciech WIŚNIEWSKI
      • Michał WNĘTRZAK
      • Jakub WRZESZCZ
      • Andrzej ZAJĄC

W edycji 2019/2020 Konkursu „O złoty indeks Politechniki Śląskiej” w dziedzinie INFORMATYKI

Tytuł laureata I stopnia uzyskali:

      • Dawid AUGUSTYNOWICZ
      • Szymon CZERNIK
      • Jakub KĄDZIOŁKA
      • Grzegorz KOPERWAS
      • Tomasz MACIOSOWSKI
      • Michał WIECZOREK

W edycji 2019/2020 Konkursu „O złoty indeks Politechniki Śląskiej” w dziedzinie MATEMATYKI

Tytuł laureata I stopnia uzyskali:

      • Tomasz BOHOSIEWICZ
      • Maciej BOLESTA
      • Martyna BORAK
      • Jakub KĄDZIOŁKA
      • Mateusz ŁOPACIŃSKI
      • Adam PIĄTEK
      • Wojciech PTAŚ
      • Mateusz SMOLARCZYK
      • Łukasz STARZYK
      • Wojciech SZMELICH
      • Jakub WISŁA
      • Filip WIŚNIEWSKI

Tytuł laureata II stopnia uzyskali:

      • Paweł ADAMCZYK
      • Dorian BAJOREK
      • Krzysztof BOCHM
      • Maciej GROCHOWSKI
      • Kamil KRAWCZYK
      • Miłosz KORDUŁA
      • Aleksandra KOLORUS
      • Jakub LUDWIG
      • Dawid ŚLIWKA
      • Kacper TRACZ
      • Michał TRELKA
      • Michał TROJANOWSKI
      • Michał WARMUZ
      • Anna WOLNY

Matematyka

Edycja 2017/2018

Edycja 2016/2017

Fizyka

Edycja 2017/2018

Edycja 2016/2017

Chemia

Edycja 2017/2018

Informatyka

Edycja 2017/2018

Font Resize
Contrast