Złoty Indeks – Rejestracja

logo_wybrane

Rejestracja

  • Udział w konkursie „O złoty indeks Politechniki Śląskiej” wymaga rejestracji i uzyskania indywidualnych numerów uczestnika (IKU). Rejestracji można dokonać na stronie https://sorek.polsl.pl/zlotyindeks

  • Po wybraniu „Jestem nowym uczestnikiem konkursu / Chcę się zarejestrować” otwiera się formularz rejestracyjny, który należy uzupełnić.

Niezależnie od liczby wybranych dziedzin konkursu otrzymasz numery IKU dla wszystkich 4 dziedzin. Jeśli w którymś momencie zdecydujesz się na udział w konkursie w kolejnej dziedzinie, to użyj odpowiedniego, otrzymanego podczas rejestracji numeru IKU. Ponowna rejestracja nie jest wymagana.

  • Po kliknięciu przycisku „Rejestruj” system zweryfikuje kompletność formularza. Jeśli wpisałeś(aś) wszystkie wymagane dane, to na Twój adres email zostanie przesłana wiadomość z numerami IKU. W przeciwnym przypadku w prawej kolumnie oraz na dole formularza wyświetlone zostaną odpowiednie wskazówki, co należy poprawić.

Jeśli wiadomość nie dotarła na Twoją skrzynkę, sprawdź folder wiadomości-śmieci (SPAM).

  • Jeśli chcesz, aby system wysłał do Ciebie ponownie wiadomość z numerami IKU, to na stronie startowej (https://sorek.polsl.pl/zlotyindeks) wybierz „Zarejestrowałem się wcześniej, ale nie otrzymałem / utraciłem numery IKU”. W formularzu wpisz imię, nazwisko i adres email. Po kliknięciu „Prześlij moje numery IKU pocztą elektroniczną” system zweryfikuje imię, nazwisko, adres email i wyśle ponownie wiadomość z numerami IKU.

  • W dalszych etapach konkursu będziesz identyfikowany wyłącznie poprzez otrzymane podczas rejestracji numery IKU.

Matematyka

Edycja 2017/2018

Edycja 2016/2017

Fizyka

Edycja 2017/2018

Edycja 2016/2017

Chemia

Edycja 2017/2018

Informatyka

Edycja 2017/2018

Font Resize
Contrast